Фарбовані фасади МДФ

Який матеріал краще?

Фарбовані МДФ фасади буквально увірвалися на меблевий ринок, швидко завоювавши популярність за рахунок різноманіття відтінків, фактур і стилів виконання. Вони нічим не поступаються за експлуатаційними характеристиками дерев’яним аналогам: є такими ж екологічно чистими, не виділяють шкідливих речовин і привертають гладкою фактурою.
На відміну від деревного масиву, МДФ може прийняти будь-яку форму в процесі виготовлення: пресування найдрібнішого деревного пилу, що в поєднанні з виділеним під високою температурою лігніном і додається парафіном робить плиту монолітною.

Фарбовані фасади МДФ для кухні: 5 «за», що не залишать вас байдужими

Плюси вибору на користь цього матеріалу могли б здатися безсовісним похвала, якби вони не були на 100% правдою. Та й наявні недоліки можна легко перетворити в достоїнства або нівелювати їх, якщо врахувати при побудові кухонного простору.
1. У жодного з сучасних матеріалів немає такого розмаїття відтінків: МДФ фасади, фарбовані по каталогах RAL і NCS, пропонують 213 і 1950 квітів відповідно. Втілити можна будь-який тон, органічно вписавши меблі в уже існуючий простір.
2. Екологічна сторона питання не менш важлива, тим більше – на кухні, де постійно здійснюється зіткнення продуктів харчування і поверхонь для приготування. За екологічну складову відповідає МДФ-плита, безпечні акрилові фарби і лак.
3. Фарбування МДФ фасадів можлива після пошкодження поверхні, що може виникнути внаслідок застосування абразивних чистячих засобів. Саме тому вони категорично заборонені. Але якщо все ж ними скористалися, відреставрувати буде нескладно.
4. МДФ-плита не боїться цвілі і гниття, перепадів температури. До того ж, за роки експлуатації не накопичаться запахи їжі і інші аромати, властиві кухні. Сміливо витирайте поверхню вологою ганчіркою і не бійтеся розлитої рідини: на відміну від того ж ДСП, у якого кромка йде по всьому периметру, у МДФ всі зрізи захищені.
5. На замовлення виготовляються матові, глянцеві, з перламутровим блиском і з інноваційним покриттям TS Soft (відчувається, як оксамитове, але виглядає, як матове). Додайте до цього патинування, фрезерування, створення ручок без додаткової фурнітури, вставки декоративних решіток, різноманітність фризів і балюстрад, і ви отримаєте унікальний гарнітур.
Ще не переконалися в правильності вибору на користь МДФ? Задайте питання фахівцям Comfort Group, щоб додати в «скарбничку» парочку вагомих плюсів!

Робимо кращі фасади МДФ у любому кольорі за каталогами RAL та NCS

Фасади виробляються в любому розмірі

Максимальний габарит прямих фасадів- 2490х2060мм

Максимальна висота радіусних фасадів – 2000мм