Меблі для віталень

Меблі для віталень на замовлення за індивідуальними розмірами від фабрики виробника

Корпусні меблі для вітальні

Ще зовсім недавно практично всі вітальні прикрашала стандартна меблева стінка, що не відрізнялася різноманітністю форм і розмірів. Через це обстановка в квартирах повторювала одне одного, залишаючи мало простору фантазії. Громіздкі конструкції пішли в минуле: модульні меблі для вітальні характеризується легкістю і багатогранністю втілень.
Якщо раніше корпусні меблі для вітальні мала однакову висоту, і відмінності полягали лише в розмірі секцій і їх чергуванні, то в модульної це правило не дотримується: всі елементи підкоряються функціональності без перевантаження простору.

Сучасні меблі для вітальні в різних стилях 

Виробник Comfort Group здійснює виготовлення окремих предметів меблів або цільних гарнітурів на замовлення.
Меблі для вітальні з МДФ однотонна і з патинуванням (штучного старіння) задіяна в кількох стилях:
• Прованс приходить першим на розум, коли мова йде про патинуванні: легкі потертості на стиках, приємний блиск, що підкреслює фігурну фрезерування при загальній пастельній гамі.
• Меблі для вітальні модерн проста, оперує не більше, ніж двома контрастними відтінками. Акценти розставляються милими серцю аксесуарами.
• Кантрі характерна груба обробка натурального дерева, тому тут широко застосовується шпонирование – накладки з тонких листів дерева. Візуально сприймаються також, як і виготовлені з масиву.
• Меблі для вітальні класика вимагає високих стель і простору. Доповнюється латунної і бронзовою фурнітурою, обов’язково робиться з натурального дерева, в більш дешевому варіанті – з листами шпону.
Звертайтеся до фахівців Comfort Group, які підберуть потрібний відтінок і спосіб обробки під інтер’єрний проект вашого будинку.