Ванна кімната

Меблі для ванної кімнати на замовлення за індивідуальними розмірами

Меблі для ванної

Багато хто вважає, що найважливішим елементом у ванній є сантехніка. Comfort Group з цим категорично не згодна: меблі для ванної є не менш важливим аспектом вибору, адже вона значно впливає на організацію простору, зберігання банного приладдя і загальний концепт стилю.
Умови, в яких експлуатується меблі для ванної кімнати, серйозніше, ніж на тій же кухні: тут панує практично постійна вологість, тому на допомогу приходить вологостійкий МДФ, що володіє рядом позитивних якостей, які грають на користь цього матеріалу:
1. Підвищена щільність, яку купують плитами МДФ за рахунок пресування під впливом високої температури.
2. Поверхня не боїться постійного впливу рідин і перепадів температур, як і утворення конденсату: цвіль і грибок НЕ заведуться.
3. Краї обробляються фрезою, поліруються. Тут немає крайок, як в ДСП, тому волога не проникає всередину: меблі для ванн повністю захищена від негативного впливу.
Приємним бонусом до всіх переваг йде повна екологічність матеріалу: не виділяє шкідливих речовин, фарби і лак також безпечні.

Меблі для ванної на замовлення з різним покриттям

Залежно від бюджету і вимог за зовнішнім виглядом виробу, меблі для ванни покривається різними матеріалами:
1. Шпонированная підійде тим, хто хоче відносно недорого отримати меблі для ванни, що виглядає, як дерев’яна. Ефект досягається за рахунок шпону: тонких, не більше 3 мм листів зрізу натуральної деревини, прикріплених до МДФ плиті.
2. Емальований, вона ж – з покриттям TS Soft, до складу якого входить металева пилок. Завдяки їй створюється відчуття бархатистості, а фарба набуває матовість.
3. Просте фарбування в монохроме є у величезній кількості – вибір здійснюється по каталогах RAL і NCS, де представлені сотні квітів аж до півтони. Залежно від кінцевої обробки, меблі для ванних набуває матову або глянсову поверхню.
Для створення унікальних меблевих гарнітурів застосовуються декоративні вставки, пілястри, фрези і фурнітура. Звертайтеся до фахівців Comfort Group, щоб оформити замовлення на індивідуальний проект для вашої ванної.