СХОДИ

Сходи для Вашого будинку за індивідуальними розмірами

Сходи на другий поверх для приватного будинку

Сходи на другий поверх з МДФ панелей – бюджетний варіант і прекрасна альтернатива дереву. При цьому, можна вибрати будь-яке забарвлення і фактуру: забарвити в потрібний колір або насолоджуватися естетикою натуральної текстури дерева, якщо виберете варіант зі шпонуванням. Екологічно чисте покриття, яке не виділяє токсичних речовин, тому його можна використовувати в будинку з дітьми.
Чому обирають сходи на другий поверх з МДФ:
• витримують великий діапазон температур,
• не вимагають спеціального догляду: періодично потрібно просто протирати ганчіркою,
• стійкі до механічного впливу,
• деякі пошкодження можна відреставрувати,
• теплопровідність аналогічна деревної, тому можна спокійно ходити босоніж,
• плити МДФ фарбують в тон, підібраний за каталогами RAL і NCS,
• створюється пряма або гвинтові сходи з заданим проектом радіусом.
Останній пункт – одне з вагомих переваг, так як трохи матеріалами з подібними експлуатаційними характеристиками можна надати потрібну форму в процесі виготовлення. Додайте до плюсів вибір відтінку аж до півтони серед десятків варіантів. За рахунок цього реалізуються складні інтер’єрні рішення: прямі і гвинтові сходи набувають оригінальні риси, стаючи унікальним елементом композиції.
Шикарний, але досить бюджетний варіант в порівнянні з виготовленням повністю з дерева, – це сходи в будинку на другий поверх з МДФ, покрита натуральним шпоном. Шпон – тонкий зріз деревини (не більше 3 мм) різних порід. Готовий виріб виходить набагато дешевше, ніж з масиву дерева, але виглядає точно так же – естетично, дорого і розкішно.
Звертайтеся до фахівців Comfort Group для підбору оптимального варіанту по бюджету та інтер’єрного проекту.