Шафи купе

Шафи купе на замовлення за індивідуальними розмірами від фабрики виробника

Шафи купе на замовлення

На зміну громіздким «стінок» прийшли шафи купе – функціональні, універсальні, легко вписуються в будь-який стиль інтер’єру. У них відмінно продумана геометрія простору, тому при мінімальних витратах вільного місця ви отримуєте компактне сховище речей для будь-якої кімнати.
Щоб шафа-купе органічно вписався в обраний стиль і колірну схему інтер’єру, визначтеся з його типом:
• Корпусний вважається класичним і найбільш звичним рішенням, так як в ньому присутні всі стінки, що створюють єдину конструкцію. Шафа-купе на замовлення дозволяє вибрати не тільки розмір, але і внутрішнє наповнення: полички, основні відділи, поперечини для плічок, секції для білизни. Їх кількість і розташування залежить від побажань замовника: можна вибрати серед типових проектів або замовити повністю індивідуальний варіант.
• Вбудована шафа-купе зручний тим, що розміщується в будь-якому місці – хоч в коридорній кутку, хоч під сходами. Особливістю цих шаф купе є монтаж безпосередньо до стелі й підлоги, тому в конструкції присутні тільки бічні і передні стінки. Перенести його не вийде, зате і витрати невеликі завдяки мінімально використовуваному кількості елементів. Вибирають як шафа купе в спальню, так і для вітальні, передпокої.
• Кутові шафи купе виглядають візуально менше, але дають більше простору, ніж класичні прямі. А все завдяки утвореному кутку або опуклою дузі, який стає родзинкою інтер’єру. Якщо в кімнаті хороше освітлення, має сенс замовити кутовий шафа-купе з глянцевим покриттям, красиво відображає світло ламп.
Компанія Comfort Group переважно працює з МДФ плитами, які легко забарвлюються в потрібний відтінок по каталогах RAL і NCS. У каталогах представлені сотні відтінків, тому, якщо в приміщенні вже є інша меблі, можна зробити шафи купе на замовлення в повністю ідентичному тоні.
Оригінальними способами декору є:
1. Патинування – штучне зістарювання, яке створюється за допомогою спеціальних лаків. Найбільш затребувані відтінки шафи купе – золоті і срібні, але список варіантів набагато ширше.
2. Фрезерування додасть монохромному оформлення родзинку, змусить заграти новими фарбами і відтінками. Ще цікавіше виглядає опрацювання деталей в 2-3 площинах за умови фарбування «металік»: світло шикарно грає на опуклих і увігнутих елементах.
3. Як правило, передпокій – найменше приміщення, якому критично необхідно додавати відчуття простору. Для цих цілей шафа купе в передпокій найчастіше беруть з дзеркалами по всій площині передньої частини. Другий спосіб візуально додати легкості конструкції – ставляться декоративні, прорізані наскрізь решітки. Вони кріпляться як по всій площі, так і в якості точкових секцій.
Способів прикрасити будинок за допомогою, здавалося б, таке просте меблів, безліч. Дізнайтеся більше про те, що підійде для вашого інтер’єру у фахівців Comfort Group і здійсніть індивідуальний проект з урахуванням всіх вимог і особливостей.