РАДІУСНІ ФАСАДИ

R – 300(зовнішній)

R – 300(внутрішній)

R300 – h (стандарт): 140, 283, 570, 713, 900, 2000мм

R – 700(зовнішній)

R – 1000(зовнішній)

R700, R1000 – h (стандарт): 140, 283, 570, 713, 900

Пам’ятка на радіусні фасади

Звертаємо Вашу увагу, що радіусні вироби виготовляються за технологією сендвіч панелей і можуть мати відхилення від розмірів, зазначених в прайсі. Тому рекомендуємо проводити пов’язані з ними деталі тільки при отриманні Вами даного вироба.

Профіль фрезерування радіусних фасадів може відрізнятися від профілю фрезерування прямих фасадів.

Робимо кращі фасади МДФ у любому кольорі за каталогами RAL та NCS

Фасади виробляються в любому розмірі

Максимальний габарит прямих фасадів- 2490х2060мм

Максимальна висота радіусних фасадів – 2000мм

Радіусні гнуті фасади МДФ

Технології виробництва меблів далеко зробили крок: тільки за останні 10 років з’явилося безліч витончених у своїй простоті рішень, що дозволяють втілити навіть найсміливіші задуми в реальність без істотних витрат часу. Радісний фасад МДФ – одна з таких новинок, що гарантує реалізацію самих вигадливих і складних проектів дизайнерів.
У продажу можна зустріти вбудовані меблеві гарнітури з кутовими шафами і тумбочками, які закривають радісно фасади. Але не завжди є можливість придбати готовий виріб: доводиться замовляти індивідуальний проект, що враховує просторові характеристики кухні або іншого приміщення.
Чому варто замовити виготовлення гнутих фасадів:
• Модерн і хай-тек більш інших стилів «вітають» такі елементи. Вони є їх класичної складової, але до недавнього часу були занадто дорогими для більшості. Наше виробничо-технологічне обладнання дозволяє створювати радісно меблеві фасади типових розмірів під замовлення за приємними цінами.
• Меблі не втрачає у функціональності, а в багатьох випадках стає прекрасним рішенням для установки і маскування різних видів побутової техніки, що зазвичай виділяється із загального гармонійного ладу меблевого гарнітура.
• Дизайнери визнають: гнуті фасади дадуть фору прямим з точки зору розміщення. Їх настійно рекомендують застосовувати в квартирі-студії, де вітальня і кухня представляють єдиний простір. Але і для окремих кімнат це теж правильне рішення.
• Крім естетично привабливого вигляду, вигнуті елементи створюють трохи більше корисного простору в шафі або тумбочці.
Серед найбільш поширених способів застосування – фронтальні частини шаф, тумб, пеналів, ящиків. У поперечному перерізі гнутий фасад МДФ може мати форму:
• стандартна – частина дуги або еліпса,
• вертикальна або горизонтальна хвиля,
• асиметричний радіус,
• увігнута.
Щоб радісно фасади в повній мірі розкрили творчий потенціал інтер’єрного проекту, слід вибрати відповідну колірну гамму і фактурне оформлення. З цими питаннями вам допоможуть наші каталоги відтінків NCS і RAL.