ПІЛЯСТРИ

Робимо кращі фасади МДФ у любому кольорі за каталогами RAL та NCS

Фасади виробляються в любому розмірі.

Максимальний габарит прямих фасадів- 2490х2060мм.

Максимальна висота радіусних фасадів – 2000мм.

Пілястри

Античні архітектурні прийоми не втратили актуальності. Основний елемент – колони, що виконували як декоративну, так і практичну роль: прикрашали і підтримували будівлю. У нинішніх будовах вони рідко використовуються за призначенням, але залишилися їх подібності: пілястри на фасаді, за рахунок коротких виступів по горизонталі, що обмежують їх зверху і знизу, нагадують колони.
Пілястри – це декоративні елементи, що кріпляться на готовий фасад, і візуально розділяють його по вертикалі. Культура Єгипту, Греції, а згодом – і Риму, сформували основні стилі втілення колон і пілястр.
Конструктивно пілястри фасадні складаються з тих же трьох частин, що і колони:
• база,
• капітель,
• ствол.
Пропорції приблизно дотримуються, як в оригіналі. Тут же присутній унікальний ордер, він же – стиль:
• Єгипетські характеризуються більш суворими і грандіозними формами. Капітелі максимально прості.
• Грецькі і римські схожі між собою. На відміну від єгипетських, виглядають витонченішою і легше через прагнення античних архітекторів до вільних і вишуканим формам.
Сучасна пілястри на фасаді виготовляється з легко офарблюються матеріалів, тому вписати її можна в будь-який екстер’єр або інтер’єр.
Навіщо потрібні пілястри меблеві?
Цей декоративний прийом найчастіше застосовують при оформленні шафи, встановлюючи пілястри зліва і справа. Їх також називають «блендами» – декоративними накладками. Ще кілька випадків, коли вони стануть в нагоді:
• Захистити меблевий фасад від високих температур, встановивши бленди по обидва боки духовки.
• Ставляться між меблевим фасадом і витяжкою, акуратно розмежовуючи їх.
• Після заповнення простору меблями, як правило – кухні, можуть залишатися вільні простори. Щоб перетворити окрему меблі в єдиний гарнітур, використовуйте пілястри.
Ми виготовляємо бленди будь-якого розміру, фарбуючи їх в потрібний вам відтінок – він вибирається по каталогу RAL або NCS.