Ручки на МДФ

Ручка”L”

Ручка”U”

Ручка”C”

Гнутий фасад 2

Гнутий фасад 4

Гнутий фасад 3

Гнутий фасад 5

Фрезеровані ручки на МДФ

Ще 20 років тому уявити собі будь-який шафка або закриту панеллю полку без ручки було неможливо. Але фасад з фрезерованной ручкою втілив цю ідею – витончено і акуратно, зробивши оформлення більш цікавим і неоднозначним.
Виходячи з нашої практики, навіть найкрасивіший проект може зіпсувати неправильно підібрана фурнітура. Але навіщо мучитися з цією проблемою, якщо можна просто відмовитися від неї? Фурнітура надає фасадам кухні більш традиційний вид, що іноді перетворює її в старомодну. У тому ж мінімалізмі подібні елементи дійсно виглядають недоречно.
Фрезерована ручка МДФ в стандартному втіленні маскується під загальний стиль шляхом фарбування плити в один колір. Але можна зробити цікавіше, і виділити цей елемент – все залежить від побажань замовника. Ми використовуємо безпечні фарби, підбираючи тон по каталогам NCS і RAL.
Меблеві фасади з фрезерованной ручкою – це суцільна плита з невеликою виїмкою. Остання може мати інше покриття, ніж основа, але через відсутність виступів вона в будь-якому випадку буде виглядати акуратно і мінімалістично. Фрезерування здійснюється вручну, а форма – прямокутна, овальна, кругла – робиться ще на етапі планування кухонного гарнітура в комплексі з іншими роботами.