ПАТИНОВАНІ ФАСАДИ МДФ

Робимо кращі фасади МДФ у любому кольорі за каталогами RAL та NCS

Фасади виробляються в любому розмірі.

Максимальний габарит прямих фасадів- 2490х2060мм.

Максимальна висота радіусних фасадів – 2000мм.

Патиновані фасади МДФ

Патиновані фасади – це штучно зістарені. Їм надають антикварний вид шляхом обробки поверхні спеціальною речовиною – патиною.
Саме ж слово «патина» прийшло з італійського. У його прямому значенні – це наліт коричнево-зеленого кольору, що утворюється з часом на металевих поверхнях внаслідок впливу вологи, сухості, температури. Слово отримало більш широке значення, ставши застосовуватися щодо будь-яких предметів, на яких явно видно сліди часу.
Патинування дозволяє перетворити звичайну поверхню в щось більш оригінальне і цікаве. Якщо дотримуватися правил експлуатації, фасади патиновані прослужать довго. Самі «сліди часу» – це спеціальний лак. Найбільше поширений срібний і золотий, але є ще десятки відтінків, що підбираються під конкретну задачу.
У нас можна замовити патиновані фасади МДФ з декоративними елементами і фрезеруванням. Допоможемо створити правильну комбінацію кольору основи і патини для формування гармонійного меблевого гарнітура, ідеально вписується в інтер’єр кухні, вітальні або іншого приміщення.