Міжкімнатні двері

Міжкімнатні двері на замовлення за індивідуальними розмірами від фабрики виробника

Двері на замовлення

Від того, які ви виберете двері вхідні, залежить, наскільки ваше житло буде захищено від проникнення і сторонніх звуків, витоку тепла. Плюсом вибору на користь МДФ є можливість реалізувати як прості проекти (фарбування глянсове та матове), так і більш складні (з декоративними вставками).
Компанія Comfort Group виготовляє вхідні двері з натурального дерева, з фарбованого МДФ і шпону. Який з трьох варіантів вибрати, залежить від бюджету і необхідного візуального ефекту.

Вибираємо вхідні двері за матеріалом і зовнішнім виглядом

Спресована деревний пил перетворюється в монолітну плиту, стаючи МДФ. Текстура визначає звуко- і теплоізоляційні якості, які знаходяться на високому рівні. За ціною двері вхідні з МДФ відноситься до бюджетного варіанту, якщо порівнювати з масивом дерева. Ви вільні вибирати, в якому кольорі буде виконано замовлення, вписавши цей елемент як в екстер’єр, так і інтер’єр.
З естетичної точки зору двері з натурального дерева виглядають роскошней. Переваги природного матеріалу відомі, і не вимагають подання. Але і вартість подібного вироби відповідна. Проміжним рішенням за ціною і візуальному ефекту стає шпонирование: вхідні двері з основою з МДФ покривають тонким зрізом (> 3 мм) натуральної деревини, намагаючись підібрати найбільш красиву і фактурну частина. Спроби імітації за допомогою синтетичних матеріалів не принесуть потрібного результату: штучність видно неозброєним поглядом. З шпоном такого не станеться, адже він і є натуральне дерево.

Двері міжкімнатні на будь-який бюджет

Як і вхідні, міжкімнатні двері діляться на бюджетні, середні і елітні. У кожного з варіантів є свої переваги.

Двері МДФ: практично, довговічно

Основа плити – натуральна деревина, хоч і подрібнена практично до стану пилу. У процесі пресування під високим тиском з стружки виділяється лігнін, що і стає сполучною речовиною. Також при виготовленні додають спеціальні речовини, що збільшують вогнестійкість і захист від пошкоджень.
За рахунок особливостей виготовлення можна зробити двері МДФ будь-якої форми – прямокутну, арочну, круглу. Сюди ж відноситься спосіб відкривання:
• орної,
• розсувний,
• складаний.
Приємним бонусом стає різноманітні способи декору, що прикрашають міжкімнатні двері:
• Фрезерування створює на поверхні химерні геометричні, флористичні та інші візерунки – все залежить від фантазії замовника.
• Патинування створює благородний ефект старовини, що красиво виглядає в кантрі, Шеббі-шик, класичному і модерн інтер’єрах.
• Декоративні решітки будь-якого розміру вставляються в двері МДФ, роблячи її більш ажурною.
Кожен з перерахованих декорів можливий в глянсовому і матовому виконанні. Перший привабливий за рахунок практично дзеркальної поверхні, а на другому менше видно забруднення.

Дерев’яні двері: елітно, шикарно, на століття

Двері міжкімнатні дерев’яні з цільного шматка дерева можуть бути:
• вільховими,
• дубовими,
• ясеневими.
Дубові відносяться до найбільш міцним моделям – вони будуть стояти більше 50 років без змін експлуатаційних характеристик. Ясень пізнаваний за рахунок неповторного малюнка. Рекомендовано брати міжкімнатні двері з натурального дерева для приміщень з невисокою вологістю: вона може деформувати конструкцію при тривалому контакті.

Двері міжкімнатні зі шпоном: оптимально, доступно, привабливо

Якщо бюджет не дозволяє взяти двері дерев’яні, але все ж хочеться милуватися красивою текстурою, зверніться до шпонованим виробам. Comfort Group використовує в якості основи МДФ, обліцовивая зверху тонким зрізом шпону елітних і простих порід деревини. Ви отримуєте довговічний товар, що володіє перевагами обох варіантів.
Телефонуйте нам, щоб отримати кваліфіковану консультацію і підібрати оптимальне рішення для вашого інтер’єру.