Меблі для кафе ресторанів

Меблі для кафе – особливий сегмент виробництва, що вимагає індивідуального підходу. Якщо для будинку існує безліч типових рішень, і ви вільні вибирати будь-які варіанти, то меблі для барів та інших місць громадського харчування повинна відповідати декільком критеріям:
1. У будь-якого підприємства є великий список витрат, і додавати зайві нулі в цю графу не варто: в компанії Comfort Group можна замовити меблі для ресторану по оптимальному прайсу.
2. На всі предмети здійснюється високе навантаження, тому вироби повинні бути дуже міцними, щоб витримати високий потік відвідувачів.
3. Не забувайте про естетичну складову: меблі для ресторанів є частиною іміджу, привертає увагу, створює неповторну атмосферу.
Скористайтеся послугами майстрів нашої компанії, замовивши столи і столики, барні стійки, перегородки (в тому числі – ажурні), шафи та інші деталі, що формують інтер’єр і «особа» вашого закладу. Якщо ви знаєте, що вам необхідно – ми виготовимо все в точності. Якщо ж ви ще не визначилися, яким буде інтер’єр, підберемо вам меблі для клубів, ресторанів, кафе та інших громадських закладів з каталогу.