КУХНІ

Кухні на замовлення за індивідуальними розмірами від фабрики виробника

Кухні на замовлення

Пройшли ті часи, коли кухні були схожі одна на іншу. Сучасні матеріали і технології дозволяють створювати унікальну кухню на замовлення в певній колірній гамі, формі (прямі і гнуті фасади) і з різними декоративними елементами.
Основними параметрами, з якими треба визначитися, перш ніж замовляти: колір, тип поверхні, форма:
• Кухні з МДФ на замовлення бувають однотонними або колористичного. Верхній шар шліфується до ідеальної гладкості, відмінно піддається фарбуванню після грунтовки. Акрилові фарби лягають акуратно, виходить саме той колір, що був підібраний за каталогами RAL або NCS.
• Гладка, матова, металік або TS Soft – 4 варіанти, завдяки яким кухня на замовлення набуває індивідуальні риси. Soft Touch покриття виглядає, як матове, але на дотик більш оксамитове.
• Кухня кутова на замовлення з простими геометричними формами нікого не здивує. Але як тільки мова заходить про більш складних формах, на допомогу приходить МДФ плита. На відміну від ДСП, створюваного з деревної стружки, основою плити служать деревні волока, що більше нагадують пил. За рахунок цього в процесі виготовлення можна зігнути плиту під потрібним кутом, створюючи радісний фасад із заданими параметрами.

Кухня з дерева на замовлення шпонована, з натуральної деревини

Питання вибору полягає в бюджеті, на який ви розраховуєте. Шпоновані фасади – це тонкі листи дерева різних порід, що прикрашають фасад із зовнішнього боку. Вбудована кухня на замовлення, зроблена з цілісних шматків деревини буде дорожче, але і експлуатаційний термін у неї більше.
Компанія Comfort Group виготовляє всі перераховані варіанти кухонь під замовлення по готовому дизайн-проекту або з підбором елементів при консультації з майстрами.