КОМОДИ

Комоди на замовлення за індивідуальними розмірами від фабрики виробника

Комоди на замовлення

Комфорт в квартирі багато в чому залежить від правильного підбору меблів, яка стане вмістилищем ваших речей. В оптимізації зберігання вам допоможе комод. Він універсальний: використовується в дитячих, ванною, спальні, передпокої. Але для кожного приміщення є свої принципи підбору.
• Комоди для спальні зберігають постільні та спальне приладдя. Часто мають додаткові функціональні елементи, наприклад, дзеркало, полиці. Але навіть найпростіші конструкції виконують головне завдання: компактно зберігають об’ємні предмети.
• Комоди в передпокої – перше, що бачить ваш гість. Не завжди ця частина квартири дозволяє встановити повноцінний шафа, комод в передпокій стане відмінною заміною. При наявності ж вільного простору він впишеться в меблевий гарнітур, і стане вмістилищем як взуття, так і верхнього одягу. Вимоги до нього пред’являються високі, так як внутрішня і зовнішня частина буде піддаватися впливу вологи, пилу та інших речовин, що потраплять з вулиці. Тому хорошим рішенням стануть комоди з дерева.
• На кухні цього «товариша» зустрінеш рідко, але він все ж з’являється. Шикарно виглядають моделі а-ля буфет зі скляними дверцятами. Але не поспішайте плутати їх з громіздкими стінками, що так любили наші бабусі: сучасні комоди кардинально відрізняються від «предків». Вони стали більш легкими, геометрія продумана краще. А за рахунок того, що можна робити кутові комоди, вирішується проблема маленьких просторів.
• Коли ви вирішуєте, який брати комод в ванну, починайте підбір з матеріалу: він не повинен боятися вологи і перепадів температури. Дерев’яні комоди в ванну мають обов’язкову гідроізоляційну просочення, тому проблема натуральної деревини – деформація під впливом вологи – їм не страшна.
Задумайтесь також про придбання комода з МДФ фарбованого: захист нітрохи не гірше, ніж у масиву дерева, зате ціна нижче, а спектр варіантів забарвлення – ширше. Природне дерево красиво само по собі, але список можливих відтінків невеликий, як і стилів. А МДФ моделі забарвлюються по каталогах RAL і NCS, що включає більше 1000 відтінків. До того ж, дерево не зігнеш: кутовий комод не вийде, як не намагайтеся. З МДФ же ця проблема вирішується дуже просто: замовляється потрібний розмір і радіус, і фахівці Comfort Group виготовляють меблі на замовлення з точними параметрами, усіма необхідними вигинами і відступами.
Перегляньте каталог наших робіт, виберіть прийнятний варіант, замовте свій, залишивши поверхню ідеально гладкою або з додатковими елементами декору (патинування, фрезерування).