ГЛЯНЦЕВІ ФАСАДИ МДФ

Робимо кращі фасади МДФ у любому кольорі за каталогами RAL та NCS

Фасади виробляються в любому розмірі.

Максимальний габарит прямих фасадів- 2490х2060мм.

Максимальна висота радіусних фасадів – 2000мм.

Глянцеві фасади

Вибираючи глянсовий фасад, ви отримуєте 5 вагомих переваг:
1. Дзеркальна поверхня відбиває світло, а тому можна істотно змінити сприйняття геометрії простору, розширити його. Актуально для невеликих приміщень, зокрема – кухні.
2. Завдяки лакового покриття будь-які забруднення легко видаляються за допомогою звичайної мікрофібри. Він же захищає від механічних пошкоджень і впливу УФ-променів.
3. Глянцеві фасади для кухні роблять переважно в світлій гаммі, але навіть темна не буде виглядати похмуро через приємного блиску.
4. МДФ-основа не виділяє токсичних речовин, тому відноситься до еко-матеріалів. Можна ставити в дитячій шафа купе: глянсовий фасад прикрасить кімнату, і не завдасть шкоди здоров’ю малюка.
5. Важливий естетичний фактор: меблі з глянцевими фасадами виглядає стильно і сучасно. Можна підібрати відтінок аж до півтони, що гарантує гармонійну завершеність інтер’єру.
Процес виготовлення ділиться на 3 етапи: готується МДФ-плита (ошкурівать і грунтується), далі наноситься кілька шарів фарби з подальшою поліровкою; в кінці розкривається лаком.
За граничну простоту догляду глянець здобув популярність: періодично протирайте його мильною водою і полірувати м’якою мікрофіброю.