ГАРДЕРОБНІ

Гардеробні на замовлення за індивідуальними розмірами від фабрики виробника

Гардеробна кімната

Гардеробна кімната – приємна нотка розкоші, яка повинна бути відповідним чином оформлена. Це повноцінне приміщення: розробляється комфортне розташування всіх складових – тумбочок, шаф, полиць – з урахуванням практичності і стильності. Гардеробні кімнати від Comfort Group виконуються в декількох варіантах, що розрізняються за типом фасадів.
Фарбування є в сотнях квітів – ви вільні підібрати потрібний відтінок по каталогах RAL і NCS. Другий етап вибору – чи хочете ви глянсову або матову поверхню:
1. Глянець красиво блищить, особливо, якщо освітлення підібрано грамотно. При невеликих розмірах приміщення, вбиральня в спальні візуально збільшить простір. Ефект посилюється, якщо застосовуються світлі відтінки.
2. Матова поверхня не настільки вимоглива до освітлення, тому довго вибудовувати комбінації ламп не знадобиться. На такій поверхні сліди від пальців і забруднення практично не видно.
3. Третім варіантом, також належать до матовому, є TS Soft: інноваційне рішення, що подобається замовникам приємною бархатистістю.
У всіх трьох випадках для захисту гардеробна покривається декількома шарами лаку, що перешкоджає механічних пошкоджень, проникнення вологи всередину МДФ плити.

Як прикрасити гардеробну кімнату?

Завдяки широкому спектру відтінків можна втілити будь-який стиль. Додайте до цього кілька способів прикраси поверхонь, і ви зрозумієте, що все гардеробні стають унікальними за рахунок різної комбінації декору:
• Фрезерування формує різьблені елементи в 2 і 3-х площинах, створюючи як найпростіші геометричні фігури, так і складні візерунки.
• Декоративні решітки замінюють рівні фасади, привносячи родзинку в будь-гардеробні в спальню. До того ж, це робить конструкцію більш легкою, невагомою, не настільки масивною, як при повністю закритих дверях.
• Ефект старовини – патинування – додасть гарнітуру респектабельності. Дуже добре виглядає в класичному, рококо, Шеббі-шик і модерн стилях.
Хочете дізнатися більше про можливості виготовлення гардеробних на замовлення і способів декорування? Звертайтеся до фахівців Comfort Group, і втілюйте унікальний проект разом з нами!