ФАСАДИ МЕТАЛІК

Робимо кращі фасади МДФ у любому кольорі за каталогами RAL та NCS

Фасади виробляються в любому розмірі

Максимальний габарит прямих фасадів- 2490х2060мм

Максимальна висота радіусних фасадів – 2000мм

Фасади металік

Любителі розкоші високо оцінять панелі, які пофарбовані з ефектом перламутру або мають характерні відтінки кольору «металік». Блиск, який властивий тільки справжнім перлинам, також навряд чи залишить байдужим. Але найбільш естетично вони виглядають на панелях невеликих розмірів, що забезпечують максимальне сприйняття унікальних ефектів, характерних таким квітам. Найкраще, якщо фасад гарнітура виконаний з великою кількістю вигинів і переходів, відрізняється складністю своїх зовнішніх форм. Ці переходи дозволять таким фарбам «грати» на світлі, демонструючи глибину і перелив тональностей. Важливу роль для правильного сприйняття таких гарнітурів зіграє і правильно організована підсвічування.

Традиційним кольором металік вважається сірий різного ступеня інтенсивності.
Його прообразом є не сталь, а алюміній. Саме алюмінієва анодована поверхня має специфічний блиск, утворений не всієї площині, а дрібними блискучими частинками. Це мерехтіння і називається металік. Колір з таким блиском може бути будь-яким.

Поверхня фасадів покривають спеціальною емалевої фарбою, що містить в якості компонента алюмінієву пудру. Саме вона і створює особливу сріблясте мерехтіння.

За своїм призначеним для користувача якостям емаль з алюмінієвою пудрою нічим не відрізняється від звичайної емалі, тому пофарбованим під металік фасадам притаманні всі достоїнства цього типу кухні.

• поверхня абсолютно гладка, так що очистити її дуже просто;
• для догляду можна використовувати будь-які побутові засоби;
• на металік будь-якого кольору – зеленому, червоному або фіолетовому, відбитки пальців видно набагато менше. Це полегшує догляд за гарнітуром.