ФАСАДИ МДФ

Меблеві фасади МДФ

Оформляючи кухню або інше приміщення, слід спиратися на обраний стиль і загальну ідею дизайну. Фасади МДФ дарують широкий спектр варіантів по втіленню оригінальних задумів за рахунок різних способів фарбування. Переваг у цього вибору кілька:
1. Підбирається точний відтінок по каталогах RAL і NCS. Можна взяти «чисті» кольори або отримати відтінок один в один з наявних аж до півтони.
2. Меблеві фасади МДФ не бояться високих температур, що неминуче виникають поблизу від плити або біля гарячої води. Тому дизайн робиться з урахуванням естетики, а не близькості до «робочого трикутника».
3. Фарбовані МДФ фасади не бояться механічного впливу, в чому значно перевершують плівкові аналоги.
4. Фарбувати можна складні по конфігурації вироби з урахуванням всіх опуклостей, різьблення та іншого декору.
5. У більшості випадків піддаються реставрації шляхом шліфування пошкодженого місця і подальшого фарбування.
Так як це оформлення користується популярністю у дизайнерів і споживачів, варіантів прикраси поверхонь багато: від глянцю і матовості, до металіка і патинування.

Якими можуть бути фасади для кухні МДФ?

Компанія Comfort Group займається виготовленням фасадів на замовлення в 8 різних покриттях.

Глянцеві

Мають різну ступінь блиску. Шикарно виглядають дзеркальні: відбивають світло, а тому візуально розширюють простір. Підходить для невеликих приміщень.
Поверхня легко очищається. Відмінно вписується в стиль:
• хай тек,
• мінімалізм,
• арт деко.
Гармонує з фурнітурою під нікель і хром.

Матові

МДФ фасади фарбовані матові не відблискує, на них практично не видно забруднення. При фарбуванні використовуються нешкідливі акрилові фарби, що покриваються шаром лаку для додання ідеальної гладкості.

Металік

При наявності вигинів і складних форм металевий блиск розкривається в повній мірі, красиво граючи на світлі. Золотистий і сірий вибирають для просторих кухонь. Важливим аспектом є підбір правильного освітлення.

Патиновані

Штучне зістарювання – патинування – це фарбування МДФ фасадів контрастними кольорами і їх металевими відтінками. Серед популярних – золотий і срібний, але спектр варіантів набагато ширше.

Шпоновані

Для бажаючих отримати гарнітур, що виглядає, наче зроблений повністю з натуральної деревини, шпоновані фасади стають ідеальним рішенням: більш дешеві, виглядають шикарно і мають всі властивості натуральної деревини.

З натуральної деревини

Використовуються прості і елітні породи дерева: дуб, ясен, липа, бук. Покриваються патиною, декоруються фрезеруванням, обов’язково покриваються лаком для додання лиску і захисту від пошкоджень.

Фрезеровані

Щоб зробити з найпростішої кухні витвір мистецтва, досить пофарбувати МДФ фасад і зробити фрезерування: різноманітні геометричні фігури, що виникають на панелях завдяки обробці в 2-3 площинах.

TS Soft і TSBR Soft

Унікальне і дуже приємне на дотик покриття, хто дивиться, як звичайне матове. Але рівно до тих пір, поки ви не доторкнетеся до нього: відчувається, як оксамитове. Технологія передбачає застосування матовою емалі.
Замовте в Comfort Group будь-який з перерахованих видів покриттів – однотипні або комбіновані – і ми виготовимо фасади з точним підбором відтінків по каталогах RAL і NCS.

Фарбовані фасади МДФ

Фарбовані фасади МДФ привертають увагу можливістю отримати глянсову, матову, металеву поверхню або застосувати інноваційне покриття TS Soft і TSBR Soft. У кожного з цих варіантів є особливості:
• Глянцеві відбивають світло, створюючи більше простору, чим користуються дизайнери в невеликих приміщеннях. За рахунок блиску можна використовувати темні тони, не боячись, що приміщення буде виглядати похмуро.
• Фарбовані фасади МДФ з матовою поверхнею спрощують установку світильників, так як не відображають і не блікуют. На них практично не видно забруднення та сліди від пальців.
• Серед забарвлення під «металік» найпопулярнішими є золото і срібло, але приємне перламутрове звучання можна надати будь-якого відтінку, який підбирається по каталогах RAL і NCS.
• TS Soft і TSBR Soft – це ідеальні фасади МДФ для кухні, якщо ви любите слідувати трендам і прагнете до сучасних технологій. Soft touch – тобто м’який дотик, дарує особлива емаль з гумовим лаком в основі. Виглядає, як матове покриття, але тактильні відчуття такі, ніби ви торкаєтеся оксамиту.
Скористайтеся послугами Comfort Group, щоб замовити ідеальне рішення для вашого інтер’єру з урахуванням стилю, колірної гами та архітектурних особливостей гарнітура.