ДЕРЕВ’ЯНІ ФАСАДЫ

Робимо кращі фасади МДФ у любому кольорі за каталогами RAL та NCS

Фасади виробляються в любому розмірі

Максимальний габарит прямих фасадів- 2490х2060мм

Максимальна висота радіусних фасадів – 2000мм

Меблеві фасади з натуральної деревини

Якщо розглядати дерев’яні фасади для кухні з точки зору особливостей виробництва, то вийде два види: цілісні і збірні. Перші дорожче, так як робляться з цілісного масиву деревини. Збірні дешевше: складаються з 4-х сторін рамки і центральної фільонки, що найчастіше виготовляється з шпонированной плити.
Дерев’яні фасади виробляються з різних порід деревини – елітних і простіших, але міцних, з красивою текстурою, що є окрасою сама по собі:
• бук,
• липа,
• ясен,
• дуб.
Для додання блиску і розкоші поверхню декорують різьбленням, покривають патиною, прикрашають фрезеруванням. Останній штрих – покриття лаком.
4 причини, чому варто вибрати шафа купе з дерев’яним фасадом або меблі для іншої кімнати:
1. Зовнішній вигляд визначає загальне сприйняття. А дерево – це завжди респектабельно і красиво.
2. Ніяких токсичних речовин: дерев’яний фасад – екологічно чистий продукт, що не виявляє негативного впливу на навколишнє середовище.
3. Догляд за поверхнями простий. Якщо регулярно дотримуватися рекомендацій виробника, виріб прослужить вам довго.
4. Фурнітура підбирається під будь-яке оформлення: кухня з дерев’яними фасадами може виглядати старовинної, приховуючи суперсучасну систему висування скриньок з доводчиками, геометрично вивірені підйомники і т.д.
З нашою допомогою вам не доведеться йти на компроміс між зручністю і красою: наші майстри легко об’єднають ці поняття в єдине ціле.