ДЕКОРАТИВНІ РЕШІТКИ

Робимо кращі фасади МДФ у любому кольорі за каталогами RAL та NCS

Фасади виробляються в любому розмірі.

Максимальний габарит прямих фасадів- 2490х2060мм.

Максимальна висота радіусних фасадів – 2000мм.

Декоративні решітки

Щоб трансформувати плоскі поверхні або зонувати простір, використовують декоративні грати з МДФ: купити їх можна в більш ніж 40 варіантах на нашому сайті. Ось лише невеликий список стильного застосування:
• маскування батарей і радіаторів,
• декорація різноманітних конструкцій,
• прикраса стін, сходів і стель,
• створення нетривіальних світильників,
• заміна стандартного покриття міжкімнатних дверей,
• надання барній стійці оригінального виду.
Щоб створити затишний куточок, можна розділити декоративні грати МДФ на дві частини: одну закріпити на стіні, а з другої зробити імпровізовану стінку. За рахунок різьблених елементів конструкція не виглядає важкою, тому не «краде» вільний простір. Це грає на руку в тому випадку, якщо площа приміщення невелика, а зонування методом установки масивних конструкцій неприйнятно.
Ми пропонуємо декоративні грати з МДФ в більш ніж 40 варіантах візерунків, що відкриває широке поле для експериментів з інтер’єром в класичному, неокласичному, бароко стилях. Мода на urban style, що панує в багатьох барах, кафе і ресторанах легко реалізується шляхом поєднання потрібного декору і відтінку, що підбирається по каталогах RAL і NCS. При замовленні декоративних решіток, слід враховувати, що максимальний розмір одного виробу може бути 1270 х 1760 мм, а товщина 3 мм, 6 мм і 8 мм.