ПРО КОМПАНІЮ

На меблевому ринку України працюємо 20 років. Робимо корпусні меблі з натурального дерева і більш бюджетних матеріалів (ДСП, МДФ …). Ви можете прийти до нас з ескізом бажаної меблів – і все від замірів та розрахунку до установки зроблять наші фахівці.

З моменту створення ми приділяємо увагу вдосконаленню виробництва. З 2015 року виробництво фарбованих МДФ фасадів ми виділили в окремий напрямок діяльності.

Новітнє обладнання, високоякісні матеріали і професіонали – все це в комплексі робить нас провідною компанією-виробником фарбованих фасадів МДФ на ринку України. Ми впевнені в якості наших фасадів і даємо гарантію на продукцію.

Наша компанія працює як з роздрібними клієнтами, так і з виробниками меблів і великими меблевими фабриками.

Щоб замовити у нас меблі або меблеві фасади, напишіть – mbfasad@gmail.com або зателефонуйте +38 067 740 40 70

Меблеві фасади на замовлення від Фабрики меблевих фасадів Comfort Group

Панелі з МДФ є плиту, яка складається з деревної тирси найдрібнішої фракції (стружки). Стружку нагрівають до високої температури в результаті чого деревина починає виділяти лігнін. Під час пресування ця речовина перетворюється в полімер. Лігнін пов’язує тирсу між собою, і в результаті виходить цілісний високоміцний матеріал, званий МДФ.

До речі, деякі виробники додають в вихідна сировина спеціальні добавки, які підвищують водостійкість і вогнестійкість матеріалу.

Замовляючи меблі, багато хто замислюється: в чому переваги МДФ перед іншими матеріалами? Насправді, переваг у нього маса. Тому фасади з МДФ для кухні та інших приміщень і користуються таким великим попитом.

МДФ багаторазово перевершує ДСП і навіть натуральне дерево по механічним характеристикам і функціональності.

Цей матеріал приблизно на 60% дешевше, ніж меблі з натурального дерева.

Фасади МДФ відрізняються високими показниками паро- і вологостійкості, що робить їх оптимальним варіантом для кухні. Використовуючи такі меблеві фасади для кухні, ви можете бути впевнені, що вони не розбухнуть і не пожолобляться від постійного контакту з водою, парою і високими температурами.

Фасади МДФ прекрасно себе почувають у вологих приміщеннях (допустимий рівень відносної вологості до 80%). Тоді в приміщеннях з меблями з масиву дерева вологість на повинна перевищувати 60%.

Матеріал має високі показники гігієнічності та безпеки для здоров’я. На фасадах з МДФ не з’являються цвіль і грибки – такі меблі дуже стійка до впливу шкідливих для людини мікроорганізмів. Тому доцільно використовувати меблеві фасади під замовлення не тільки на кухні, але також в спальні і особливо в дитячій кімнаті.

МДФ – це цілісний надміцний матеріал. За цим показником він значно випереджає ДСП і знаходиться практично на тому ж рівні, що і масив дерева.

Виробництво фасадів з МДФ абсолютно екологічно. За цим показником МДФ прирівнюють до натуральної деревини (вирощеної в екологічно чистій зоні).

На відміну від натурального дерева і ДСП, МДФ можна обробляти будь-якими способами. Така властивість матеріалу робить можливим виготовлення меблевих фасадів на замовлення в будь-яких формах і конфігураціях.

Міцність МДФ практично в 2 рази вище, ніж у ДСП. Тому він набагато краще тримає кріпильні деталі.

Стабільність розмірів МДФ набагато вище, ніж у ДСП, так як він не розбухає від контакту з водою.

МДФ – це дрібнофракційний матеріал. Тому він однорідний, а все волокна рівномірно розподіляються по всій товщині плити. Завдяки цьому матеріал виходить гладким, рівним і дуже щільним. Таке виробництво меблевих фасадів практично повністю виключає ймовірність дефектів і пошкоджень.

Як бачите, МДФ обганяє ДСП за всіма параметрами, крім, вартості. Але за цим критерієм МДФ краще, ніж натуральне дерево. Якість таке ж, але коштує в рази менше. Все це робить МДФ оптимальним матеріалом по співвідношенню ціни і якості.

Хочете замовити меблеві фасади з МДФ? Телефонуйте нам за телефонами, вказаними внизу сторінки.

Фабрика меблевих фасадів Comfort Group робить упор на виробництво фасадів і виготовлення фасадів для меблів на замовлення. У роботі ми використовуємо натуральне дерево, але основні виробничі обсяги припадають все ж на МДФ. Ми давно сфокусувалися на цьому матеріалі і щоденна практика роботи показує, що наш вибір був абсолютно вірним і правильним. І ось чому:

МДФ відмінно поводиться при будь-якій температурі і вологості, тому меблі з цього матеріалу можна встановлювати для будь-якого приміщення в квартирі або приватному будинку.

Матеріал відрізняється високою гнучкістю, що дозволяє втілювати будь-які задуми клієнтів по дизайну майбутньої меблів.

МДФ – дуже міцний матеріал, він не кришиться і не розколюється при установці фурнітури і кріплень. Так само як і при тривалому, частому використанні.

Це екологічний матеріал, абсолютно нешкідливий для здоров’я – він не виділяє ніяких шкідливих речовин. Нам безпечно з ним працювати, а вам – використовувати його в своїй квартирі.

Ремонт меблевих фасадів з МДФ можна зробити швидко і без зайвих витрат. Якщо ви випадково подряпаєте фасад своєї шафи, досить просто зашліфувати пошкодження і заново пофарбувати. І дверцята буде як новенька. З іншими матеріалами процес реставрації проходить набагато складніше або зовсім неможливий.

МДФ коштує дешевше, ніж натуральне дерево, але за якістю йому анітрохи не поступається. Тому ви можете отримати надійні і міцні меблеві фасади, не переплачуючи і не жертвуючи якістю.

Є можливість зробити тонку обробку фасаду. Працюючи з МДФ, ми можемо виконувати різну фрезерування і вирізати фігурні елементи. А ви можете сміливо замовляти виготовлення меблевих фасадів з різьбленням і різними декоративними прикрасами.

Цікавлять фасади меблеві з МДФ від виробника? Робіть замовлення в меблевій фабриці Comfort Group по телефону або відправте заявку на нашу електронну пошту.

Для якої меблів ви можете замовити фасади в Comfort Group?

Прекрасні технічні та експлуатаційні характеристики МДФ дозволяють використовувати його в будь-якому приміщенні.

Висока стійкість до впливу вологи, пара і високих температур роблять цей матеріал оптимальним для використання на кухні і ванній кімнаті. Замовляючи виготовлення фасадів для кухні, ви можете бути впевнені, що матеріал прослужить довгі роки і не втратить свій зовнішній вигляд. Шафи під кухонною мийкою і поруч з нею, а також фасади шафок у ванній кімнаті не намокають, не розбухають і не тріскаються від води і пари. Вони завжди залишаються в своєму первозданному вигляді.

Широко використовується МДФ для оформлення фасадів меблевої групи для спальні. Широка колірна гамма дозволяє підібрати найбільш підходящий для вашого інтер’єру варіант фарбування фасадів.

Якщо ви хочете замовити виготовлення фасадів для меблів в дитячу кімнату – сміливо вибирайте МДФ. Цей матеріал буде абсолютно безпечний для здоров’я вашої дитини, так як він не містить (відповідно, і не виділяє) ніяких шкідливих речовин. Це такий же екологічно чистий матеріал, як і натуральне дерево. Тільки обійдеться він вам в рази дешевше.

Для оформлення фасадів меблів у вітальні кімнаті МДФ теж прекрасно підходить. Завдяки щодо високої пластичності матеріалу, можна робити радісно фасади, з закругленими кутами і так далі. Фрезерування фасадів з МДФ дає величезний простір для дизайнерської фантазії. Сприяє цьому і найширший вибір кольору фасадів з МДФ. Якщо ваші майбутні фасади з МДФ, то на них можна вирізати абсолютно будь-які візерунки і додати декоративні елементи, які вам подобаються. При цьому матеріал абсолютно не постраждає (не потріскалася, не розколеться і не розсиплеться) при виробництві, яким би складним не був візерунок фрезерування.

Технологія виробництва фасадів з МДФ складається умовно з трьох етапів:

Розкрій листа по заданих розмірах.

Обробка отриманих деталей фрезою (фрезерування).

Зовнішня обробка.

Сушка.

Фасади з МДФ фарбовані виробляються трохи довше, ніж плівкові. Вся справа в тому, що фарбування фасадів МДФ вимагає застосування спеціального устаткування і копіткої праці. До того ж, всі фарбовані фасади проходять обов’язковий етап сушіння в спеціальних камерах з дотриманням точних температурних параметрів.
Кожен з перерахованих вище етапів має на увазі певні маніпуляції, кількість яких залежить від способу обробки матеріалу, кількості наносяться шарів лаку і фарби, а також додаткових спецефектів.
Як правило, виготовлення меблевих фасадів з МДФ на замовлення здійснюється за наступним алгоритмом:

Спочатку лист МДФ ретельно шліфують, щоб домогтися ідеально гладкої поверхні.

Далі наносять шар спеціальної суміші, яка остаточно вирівнює поверхню, заповнюючи щонайменші тріщинки.

Після того, як вирівнює суміш висихає, лист проходить додатковий етап шліфування.

МДФ покривають ізолюючим грунтом. Це потрібно для того, щоб на етапі фарбування витрачалося менше фарби. Також грунтування потрібно для підвищення адгезії.

Після того, як другий шар грунтовки висохне, лист покривають фарбою. Зазвичай для фарбування меблевих фасадів МДФ здійснюється за допомогою спеціального розпилювача (фарбопульта).

Щоб колір був більш яскравим, глибоким і насиченим, фарбу наносять в декілька шарів. Перед кожним новим фарбуванням гладкість попереднього шару фарби порушують, щоб поліпшити його зчеплення з наступним шаром.

Після кожного етапу фарбування матеріал висушують в спеціальних камерах при певній температурі.

Поверх фарби обов’язково наноситься шар лаку, який також висушують в сушильних камерах.

На завершення всього процесу готовий виріб ретельно полірують, щоб фарба для меблевих фасадів МДФ придбала характерний глянцевий блиск.

Кожен етап виробництва фасадів для кухні та інших приміщень проводиться фахівцями меблевої фабрики Comfort Group ретельно і з дотриманням всіх необхідних технічних умов. Ви можете бути на 100% впевнені в тому, що отримаєте якісні фасади МДФ. Купити їх ви можете прямо тут і зараз. Для цього просто заповніть заявку та відправте на нашу електронну адресу.

Ви вже прийшли на сайт меблевих фасадів. Що ж ви можете тут вибрати? Ми пропонуємо фарбовані і шпоновані фасади в різних варіаціях. Вони чудово підійдуть для кухні, вітальні, спальні, дитячої, ванній і будь-якого іншого приміщення, яке є у вашому домі.

Фарбовані фасади МДФ (фото яких ви можете подивитися в каталозі) виробляються в товщині 16 мм і 18 мм. Для фарбування ви можете вибрати абсолютно будь-який колір по каталогах RAL і NCS – різноманітність відтінків дозволяє задовольнити будь-які вимоги клієнтів і навіть найвимогливіших дизайнерів. За вашим бажанням ми виготовимо вітрини, а також фасади (плоскі або радісно) з такою фрезеруванням, яка вам необхідна.

Шукаєте ідеальний меблевий профіль МДФ для фасадів, покритий шпоном? У каталозі ви знайдете багато варіантів шпонованих фасадів. Для покриття ми використовуємо як натуральний, так і Fine Line шпон. У нас ви стовідсотково знайдете саме той варіант, який завжди хотіли, адже ми пропонуємо 180 варіантів декору. Меблеві фасади на замовлення (шпоновані) виготовляються в будь-яких розмірах і конфігураціях. В Comfort Group ви можете вибрати плоскі або радісно фасади, а також елементи з вибіркою під скло – ми зробимо все на ваш смак.

Для більш сміливих ми пропонуємо фарбовані МДФ фасади, декоровані патиною. Зверніть увагу, що покриття патиною здійснюється на фасадах з будь-фрезеруванням. Вибирайте золотий, срібний, бронзовий або мідний кольору для ідеального зовнішнього вигляду вашої меблевої групи.

Шукаєте незвичайні, ефектні рішення для інтер’єру? Пропонуємо вам меблеві фасади за індивідуальними розмірами зі спецефектами. Вибирайте металік, дво- або триколірний хамелеон, або зоряне небо. За допомогою таких спецефектів ви точно зробите свій інтер’єр оригінальним, неординарним і дуже ефектним.

Фасади з МДФ із зображенням (фотодрук). За вашим бажанням ми нанесемо на фасади будь-який малюнок, фотографію або ілюстрацію. Тільки зверніть увагу, що фотодрук проводиться тільки на плоских фасадах з МДФ.

Хочете, щоб у ваших меблів були фрезеровані ручки? Легко! Замовляйте у нас фасади МДФ з фрезерованими ручками. Ми пропонуємо два види фрезерування (тільки на плоских фасадах) на аркушах товщиною 19 мм.

Не обов’язково, адже це справа смаку. Але з досвіду можемо сказати, що фасади МДФ глянцеві відмінно виглядають і без фрезерування. А ось матові фасади фрезерування дуже прикрашає, додаючи їм елегантності.

Фасади з МДФ з фрезеруванням підійдуть вам, якщо ви віддаєте перевагу класичному стилю в інтер’єрі. А для оформлення в стилі мінімалізм або хай-тек більше підійдуть рівні поверхні фасадів. Поверхні без фрезерування відмінно підійдуть для меблевих фасадів для кухні, тому що вони простіше в догляді. А поверхні з вишуканою фрезеруванням будуть добре виглядати у вашій вітальні або спальні. Так що орієнтуйтеся на власний смак і відчуття. Розкажіть нам про своє бачення меблевих фасадів в листі на електронну пошту або по телефону – і ми обов’язково втілимо вашу задумку в реальності.

Коли ви замовляєте меблеві фасади за індивідуальними розмірами, ви автоматично вирішуєте такі проблеми:

не потрібно переживати, чи поміститься замовлений гарнітур в ваше приміщення;

у вас не залишиться непотрібних зазорів і лакун, які нічим заповнити;

вам не потрібно намагатися полюбити свою меблі – ви її вже любите, тому що вибрали форму, колір і конфігурацію на власний смак, а не з того, що запропонував виробник.

Виготовлення МДФ фасадів на замовлення дозволяє створити завершений інтер’єр, ідеальний для вас у всіх сенсах. В меблевій фабриці Comfort Group ви можете замовити фасади з фрезеруванням, радісно або під скління, матові або глянцеві, однотонні або зі спецефектами. А якщо ви губитеся у всьому різноманітті нашого асортименту – професійні дизайнери компанії допоможуть вам визначитися з вибором.

Замовляючи виготовлення меблевих фасадів з МДФ по індивідуальних розмірах, ви повинні бути готові до того, що вони обійдуться трохи дорожче, ніж фасади з ДСП. Але і результат буде зовсім іншим.

З власного досвіду і відгуками клієнтів знаємо, що це вкладення повністю себе виправдовує. Адже доповнюючи інтер’єр якісними і красивими фасадами з МДФ (фарбованого або шпонированного), ви отримуєте розкішний зовнішній вигляд кімнати і кухні, який щодня радує вас і яким буде захоплюватися кожен ваш гість.

Вартість виготовлення фасадів залежить від:

складності проекту;

наявності або відсутності спецефектів;

наявності або відсутності фрезерування;

наявності або відсутності фотодруку або трафаретного малюнка;

обсягів виконуваної роботи;

розмірів виготовлених фасадів;

наявності або відсутності патини;

терміновості замовлення;

фарбування або шпонирования.

Хочете отримати ідеальні фасади з МДФ? Ціна кожного виду фарбованих фасадів вказана в нашому прайсі. Подивитися його ви можете прямо на цьому сайті в розділі «Підтримка».

Меблеві фасади від меблевої фабрики Comfort Group – це оптимальне співвідношення прийнятної ціни і високої якості. Пам’ятайте, що вклавшись один раз в такі фасади, ви отримуєте відмінний вид для вашого інтер’єру на довгі роки. Вам не доведеться замінювати набряклі від води або потріскані від високої температури дверцята кухонних шаф. Тому що МДФ не розбухає, не тріскається і не розсипається від вологи, пара і високої температури. Це довговічний, міцний, надійний матеріал, який не деформується. Фасади з МДФ завжди тримають свою первісну форму і зберігають зовнішній вигляд.

Все це робить МДФ фасади оптимальним рішенням для будь-якого інтер’єру будинку або квартири. І вигідним вкладенням грошей в якість і довговічність меблів. Замовляйте ваші ідеальні меблеві фасади в меблевій фабриці Comfort Group, і насолоджуйтеся красою свого нового інтер’єру.