БАЛЮСТРАДИ МДФ

Робимо кращі фасади МДФ у любому кольорі за каталогами RAL та NCS

Фасади виробляються в любому розмірі.

Максимальний габарит прямих фасадів- 2490х2060мм.

Максимальна висота радіусних фасадів – 2000мм.

Балюстради МДФ

Балюстрада – це огорожу висотою від пари до десятків сантиметрів, що складається з декількох фігурних стовпчиків (іноді – з різьбленим декором), які з’єднуються в єдину композицію перильцами або горизонтальною перекладиною. Залежно від інтер’єрних особливостей, балюстради для меблів виготовляються прямі або закруглені.
У побуті також називаються «балясинами». Найчастіше зустрічаються в класичному стилі, роблять загальний вигляд завершеним і привносять оригінальні нотки в композицію. Дерев’яна балюстрада використовується в різних типах меблів:
1. Балюстради для кухні – грамотне інтер’єрне рішення з точки зору естетики і практичності. Чи не обтяжують конструкцію, так як є відкритими елементами, але свою функцію – захищати предмети від падіння – виконують на «відмінно».
2. Балюстрада для сходів необхідна в якості опори перил або огороджувальної частини. Завдяки їй звичайна сходи набуває індивідуальні риси, стає цікавіше з композиційної точки зору.
3. Як чисто декоративного ходу балюстрада меблева встановлюється поверх секцій. Може замінити фриз, якщо в интерьерном проекті є завдання зробити гарнітур максимально легким, відкритим.
Скористайтеся каталогом RAL або NCS, щоб підібрати відтінок, в який буде пофарбований замовлений вами елемент. Експерти Comfort Group допоможуть визначитися з вибором, запропонують оптимальні варіанти прикраси: балюстради стануть важливим декоративно-функціональним елементом кухні, сходи або меблевого гарнітура.